Mikołajkowy Tydzień

Meduzki podczas zabaw na śniegu ulepiły już niejednego bałwana. Na szczęście w Mikołajkowym tygodniu nie zabrakło śniegu. Dzieci mogły się cieszyć, radosnym i aktywnym czasem spędzonym podczas zabaw zimowych, oraz cieszyć się pięknym, białym widokiem zza okna podczas pisania listów do Świętego Mikołaja. W poprzednim tygodniu dzieci, także wspólnie celebrowały piąte urodziny Maxima.

Ten piękny czas spędziły przy wspólnym poczęstunku i zabawach. Dzieci składały koledze serdeczne życzenia i śpiewały "100 lat”. Meduzy miały również okazję uczestniczyć w widowisku tanecznym "Świat Bajek" w Regionalnym Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta. Taneczną odsłonę zaprezentowali tancerze kołobrzeskiej szkoły tańca VSDS.  Dzieci miały okazję przenieść się do czasów beztroskiej radości, odkryć niezwykły świat ponadczasowych bajek i muzycznych hitów.