SPORT U DELFINKÓW

W ostatnim czasie Delfinki wzbogacały swoją wiedzę na temat sportu. Oglądały film edukacyjny "Dyscypliny sportowe i" oraz słuchały opowiadań i książek o tematyce kompleksowej. Uczyły się tekstu piosenki "Ruch to zdrowie". Dzieliły słowa dyscyplin sportowych na sylaby. Wykonały prace plastyczną "Piłka Nożna" polegająca na odbijaniu watą farby i przyklejaniu elementów według instrukcji. Brały udział w zabawach ruchowych w sali jak i na świeżym powietrzu z ekspertami i nauczycielami.

EKOLOGIA U DELFINKÓW

Przez ostatni tydzień Delfinki wzbogacały swoją wiedzę na temat ekologii. Oglądały film edukacyjny "Mały Ekolog i” oraz słuchały opowiadań i książek o tematyce kompleksowej. Uczyły się tekstu piosenki " Zielony dom". Poznały historię obchodów Dnia Ziemi.

X MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD TANECZNY

23 kwietnia, nasze Deflinki debiutowały na scenie podczas X Międzyprzedszkolnego Przeglądu Tanecznego pt. "Witajcie w Naszej Bajce" w Regionalnym Centrum Kultury, który został zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 10 w Kołobrzegu.

DELFINKI POZNAJĄ ZWIERZĘTA EGZOTYCZNE

DELFINKI POZNAJĄ ZWIERZĘTA EGZOTYCZNE Przez ostatni tydzień Delfinki wzbogacały swoją wiedzę na temat zwierząt egzotycznych. Oglądały film edukacyjny "Zwierzęta egzotyczne dla dzieci” oraz słuchały opowiadań i książek o tematyce kompleksowej.