W ramach realizowanego Projektu dofinansowanego z Europejskich funduszy Strukturalnych pod nazwą "Przedszkola dla Wszystkich", Przedszkole Miejskie nr 4 "OCEAN PRZYGÓD" w Kołobrzegu doposażone zostało również w grudniu 2022r. w wyposażenie ogrodu i placu zabaw, dzięki któremu dzieci mają możliwość rozwijać swoje umiejętności przyrodnicze oraz miło i na wesoło spędzać czas na świeżym powietrzu.

Niewątpliwie zakupione wyposażenie wzbogaciły bazę przedszkola i sprawiły , że dzieci mają doskonałe warunki do rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności oraz przyjemnie spędzać czas w naszej placówce.

Zakup wyposażenia do zajęć przyrodniczych

Zakupienie wyposażenia placu zabaw

Zakup wyposażenia jadalni oraz sprzętu AGD do samodzielnego przygotowywania przekąsek oraz pełnienia dyżurów.

PdW

Zakup wyposażenia do Sali gimnastycznej w postaci koszy do koszykówki dla najmłodszych oraz wykonanie szafy na sprzęt gimnastyczny oraz rolet zaciemniających.

Zakupienie ławek do szatni dla rodziców i dzieci

Zakupienie paneli sufitowych wyciszających- do Sal dydaktycznych i Sali gimnastycznej

Zakupienie sztalug do zajęć plenerowych do instrukcji wykonywania zadań daltońskich

Zakupienie stołów świetlnych do zajęć dydaktycznych