Prehistoryczny świat dinozaurów u Neonków

Neonki w tym tygodniu omawiały temat związany z życiem dinozaurów. Poznały ich nazwy, zwyczaje oraz historię wyginięcia. Przedszkolaki w grupach układały szkielety dinozaurów, oglądały na ledowym stoliku jajka i ich mieszkańców oraz uczestniczyły w dinozaurowym torze przeszkód, słuchając ciekawych opowieści.

Dzień Babci i Dziadka u Neonków

Dzień Babci i Dzień Dziadka to niezwykłe dni nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce. Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość.

Karnawał u Neonków

W tym tygodniu Neonki przygotowywały się do balu karnawałowego. Przedszkolaki z niecierpliwością wyczekiwały tego wyjątkowego dnia. Neonki zapoznały się ze znaczeniem karnawału, wykonały zdrowy deser oraz z dużym zaangażowaniem samodzielnie wykonały maski karnawałowe i ozdobiły swoją salę. Było wesoło, zabawnie i kolorowo.

Neonki w kosmosie

W ubiegłym tygodniu Neonki zapoznały się z tematyką kosmosu. Poznały planety Układu Słonecznego, obejrzały film edukacyjny dotyczący kosmosu oraz uczestniczyły w kosmicznych zabawach ruchowych.