Neonki odwiedziły Szkolę Podstawową nr 1

Przedszkolaki mogły zobaczyć, jak wyglądają sale lekcyjne, biblioteka, czytelnia, świetlica, boisko, sala tradycji oraz rozrywki. Dzieci przez chwilę, same mogły poczuć się jak uczniowie, siedząc w ławkach i zgłaszając się do odpowiedzi. Miały możliwość uczestniczyć na zajęciach w-fu. Było bardzo miło i zabawnie. Dziękujemy Pani Ewelinie, mamie Łucji za zaproszenie.

Uroczyste Zakończenie Przedszkola przez grupę Neonki

18 czerwca, sześciolatki z grupy Neonki pożegnały przedszkole - nauczycieli, pracowników, młodszych kolegów i beztroską zabawę.

Neonki poznają wieś

"Wiosna na wsi" to tematyka przewodnia zabaw i zadań w grupie Neonki minionego tygodnia. Dzieci rozpoznawały i nazywały zwierzęta wiejskie, dzieliły ich nazwy na sylaby, nazywały wybrane młode zwierzątka, łączyły je w pary, przeliczały w danym zakresie.

Świąteczne przygotowania i wiosenne zabawy

Z okazji świąt Wielkanocnych przedszkolaki z grupy Neonki zasiały w sali tradycyjny owies wielkanocny . Dzieci wykonały również świąteczne koszyczki, wykorzystując swoją pomysłowość i zdolności manualne. Przedszkolaki stworzyły także wiele przepięknych tematycznych prac plastycznych - pisankę, jak również puchatego baranka.