Zwierzęta egzotyczne

W minionym tygodniu tematem przewodnim realizowanym w naszej grupie byty zwierzęta egzotyczne. Dzieci zdobyty wiadomości na temat cech charakterystycznych danych środowisk życia: sawanny, dżungli i pustyni oraz wyglądu i sposobu poruszania się zwierząt egzotycznych.

Meduzy odgadywały zwierzęta po głosie, brały udział w różnorodnych zabawach, naśladując zwierzęta: skakały jak małpki, biegały po sali fruwając jak papugi, kłapały paszczą jak krokodyl. Dzieci nauczyły się piosenki "Zwierzęta świata", wykonywały prace plastyczne różnymi metodami oraz pracę z efektem 3d "Zebra". Odbyły się także zajęcia z programowania przy pomocy sympatycznej pszczółki Bee Bot. W tym tygodniu swoje święto obchodziła również Melania, której jeszcze raz życzymy dużo uśmiechu, radości i spełnienia marzeń!