Meduzy na sportowo: Majowe odkrycia na wiosennej łące

Grupa Meduz w maju była bardzo aktywna. Dzieci uczestniczyły w zajęciach ruchowo - gimnastycznych. Dzięki pięknej pogodzie zajęcia odbywały się również na świeżym powietrzu, co sprawiało meduzom wiele radości. Dzieci mogły się wiele nauczyć od zaproszonych gości, którzy wprowadzili dzieci w świat sportu i rywalizacji fair play, a przy tym zapewnili dzieciom świetną zabawę.

W poprzednim tygodniu meduzy poznawały świat pięknej wiosennej natury, gdzie uczyły się o łące i jej mieszkańcach. Meduzy bardzo angażowały się w badania roślin i owadów, chętnie poznawały ich naturalne środowisko. Dzieci wykonywały także prace plastyczne o powyższej tematyce, gdzie mogły rozwijać swoje zdolności manualne i pobudzać kreatywność.  Dzieci miały okazje również zgłębiać wiedzę na temat pszczół i innych owadów podczas zajęć w Helen Doron, gdzie zostały zaproszone na warsztaty. Dzieci nie tylko mogły poszerzyć swoja wiedzę i wrażliwość do natury ale również miały okazję poćwiczyć język angielski.  W ostatnim czasie szóste urodziny obchodziły aż trzy dziewczynki z naszej grupy: Emilia, Pola i Oliwia, podczas, których świętowania dzieci składały im piękne, szczere i serdeczne życzenia.