Jesień w sadzie i w ogrodzie

Przez dwa tygodnie dzieci z grupy Welonki zdobywały informacje dotyczące jesieni w sadzie i w ogrodzie. To były dwa tygodnie ciekawych wycieczek, dni tematycznych, a także zajęć z jesiennymi owocami i warzywami. Welonki w ciągu dwóch tygodni zebrały wiele ciekawych informacji dotyczących tego tematu, a także miały okazję posłuchać pięknych opowieści związanych z tą porą.

Dodatkowo w ramach realizacji projektu "Książka (dla) przedszkolaka" mama Jagody i mama Niny przeczytały dzieciom wiele wspaniałych książek, co z pewnością rozbudziło ich wyobraźnię i zainteresowanie literaturą. Dzieci z grupy Welonki z pewnością będą miło wspominać ten czas i nie mogą doczekać się kolejnych wspaniałych książek!