Najlepsza drużyna to twoja rodzina

Dzieci z grupy Welonki w ostatnim czasie miały wiele do odkrycia. Swoje radosne przygody rozpoczęły od spaceru, podziwianiu przyrody i skorzystania z zabaw na placu zabaw, który był dla wszystkich wspaniałą atrakcją.

Podczas rozmów na temat rodziny, dzieci z dużą ciekawością opowiadały o zawodach, jaki wykonują rodzice, a także o swoich marzeniach i wspólnych planach. Udało nam się odwiedzić Komendę Powiatowej Policji w Kołobrzegu, a w czasie tej wycieczki dowiedzieliśmy się wiele na temat bezpieczeństwa, a także służby policjanta. Uroczystość dnia mamy i taty, to wzruszający czas, nasze przedszkolaki wystąpiły dla swoich rodziców, z wielkim zaangażowaniem recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc. Odbyło się także przedstawienie pt. "Brzydkie kaczątko".