Welonki na tropie egzotycznych zwierząt

Miniony tydzień był czasem obfitującym w ciekawostki, ponieważ nic tak nie może nas zadziwić, jak piękno otaczającego świata. Egzotyczną przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w Centrum Ogrodniczym Żuliccy w Kołobrzegu, gdzie mogliśmy obejrzeć niezwykłe okazy roślin. To była dla dzieci cenna lekcja, pozwoliła doświadczyć egzotyki w bezpośrednim kontakcie.

Następnie, dzięki tablicy multimedialnej, przenieśliśmy się na daleką Sawannę, obserwując najwyższe żyrafy, najcięższe słonie i inne niezwykle zwierzęta, które odkryły przed nami trochę ciekawostek. W tym tygodniu odwiedziliśmy także kołobrzeskie hospicjum, gdzie w ogrodzie posadziliśmy kwiaty i grabiliśmy trawniki. Piątek zakończył naszą wspólną przygodę, a obchodziliśmy go hucznie, ponieważ świętowaliśmy urodziny Laury, której jeszcze raz składamy serdeczne życzenia.