23 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się jedna z ważniejszych uroczystości a mianowicie zakończenie roku szkolnego i pożegnanie 6-latków. Neonki zaprezentowały swój program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe zakładki do książek od młodszych kolegów i koleżanek.

O godzinie 14 również rodzice mieli okazję obejrzeć ostatnią uroczystość naszych Neonków, na której nie brakowało łez wzruszenia. Po zakończeniu występów głos zabrała Pani Dyrektor przedszkola dziękując dzieciom za występy i ich rodzicom za cały rok współpracy z przedszkolem.

Na poczęstunek dla Neonków został przygotowany piękny i smaczny tort. Dziękujemy za te piękne lata wspaniałej przygody dzieciom i ich rodzicom. Neonkom życzymy samych sukcesów w szkole, a wcześniej wspaniałych i udanych WAKACJI!