Pożegnanie Starszaków - grupa Neonki

24 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się jedna z ważniejszych uroczystości a mianowicie zakończenie roku szkolnego i pożegnanie 6-latków. Neonki najpierw zaprezentowały swój pokaz taneczno - wokalny dzieciom z grupy Welonki , które piosenką i wierszem nas pożegnały. Dzieci otrzymały pamiątkowe zakładki do książek od młodszych kolegów i koleżanek.

O godzinie 14 również rodzice mieli okazję obejrzeć ostatnią uroczystość naszych Neonków... było trochę śmiechu i trochę łez... ale w życiu tak to już jest "coś się zaczęło i coś się skończyło lecz najważniejsze, że nam wszystkim dobrze było", takie słowa padły na początku w recytacji naszych przedszkolaków. Na koniec dla Neonków został przygotowany piękny i smaczny tort. Dziękujemy za te piękne lata wspaniałej przygody dzieciom i ich rodzicom :) Wszystkiego dobrego na nowej drodze … w szkole i w życiu.

P. Madzia i P. Angelika