Nocka w przedszkolu

Z piątku na sobotę 27-28 maja, dzieci z grupy Neonki miały okazję nocować w przedszkolu. Przygoda zaczęła się o 18.30 a skończyła się o 9 rano następnego dnia. Dzięki mamie Kacpra dzieci mogły zjeść pyszną pizzę na kolację . Przygotowanie miejsca do spania przebiegało sprawnie, gdzie później słuchaliśmy bajek czytanych przez Panią a następnie oglądaliśmy bajkę Sąsiedzi.

Nie mogło się obejść bez dyskoteki i pokazu piżamowej mody – dzieci super się bawiły. Na dobranoc słuchaliśmy kołysanek i tak utuliły nas do snu …, że Neonki przespały całą noc. Z samego rana odbyła się toaleta poranna , śniadanie i trening , podczas, którego rodzice odbierali swoje pociechy. Szczęśliwi, zadowoleni, ale też lekko zmęczeni każdy wrócił do swojego domu. Nocka w przedszkolu to z pewnością będą niezapomniane chwile w życiu naszych przedszkolaków i Pań również.