Dzień chłopca i pyszna sałatka owocowa u Neonków

Wydarzenia, które miały miejsce u Neonków 30 września na długo pozostaną w naszych pamięciach. Dzięki zaangażowaniu Rodziców, wykonaliśmy ogromną miskę sałatki, którą w całości samodzielnie kroiły nasze przedszkolaki.

Ilość owoców przerosła najśmielsze oczekiwania, dlatego dzieci z chęcią poczęstowały pracowników przedszkola, życząc wszystkim dużo zdrowia i tym sposobem mieliśmy przygotowany pyszny i zdrowy poczęstunek, bo to przecież ważny dzień - święto naszych małych mężczyzn na chłopców czekało mnóstwo niespodzianek, a od dziś każdy z nich może posługiwać się legitymacją super chłopca...

To dzień pełen emocji, życzeń i miłych słów, a gromko śpiewane "Sto lat" słychać było w całym przedszkolu wszystkim chłopcom składamy najserdeczniejsze życzenia!