Uroczyste Zakończenie Przedszkola przez grupę Neonki

18 czerwca, sześciolatki z grupy Neonki pożegnały przedszkole - nauczycieli, pracowników, młodszych kolegów i beztroską zabawę.

Pani Dyrektor przywitała zaproszonych gości, podziękowała dzieciom za spędzony czas i życzyła sukcesów w szkole. Dzieci po raz ostatni wystąpiły na przedszkolnej scenie. Pięknie zatańczyły poloneza. Były wiersze, piosenki i układy taneczne.

Po występie głos otrzymały dzieci z grupy Meduzy. 5-latki pozostające w przedszkolu, które podziękowały swoim starszym kolegom za przyjaźń oraz wspólnie spędzony czas. Dzieci otrzymały upominki.
Rodzice starszaków złożyli podziękowania Pani Dyrektor oraz pracownikom przedszkola za opiekę, cierpliwość, serce i trud wychowania ich dzieci przez ostatnie kilka lat. Po oficjalnej części, był słodki poczęstunek dla dzieci i ich Rodziców.

Dziękujemy za te wspólne lata.