Mali ekolodzy - Meduzy

Dzieci z grupy Meduzy poznały znaczenie słowa: "Ekologia". Na zajęciach dowiedziały się jak należy prawidłowo segregować śmieci. W zespołach i parach wykonywały różne zadania: wykorzystując nakrętki wykonały gąsienice według instrukcji, grały w "kółko i krzyżyk", szachy oraz układały rolki od papieru według instrukcji. Poznały znaczenie słowa: "recykling", wiedzą co to jest :" smog", a co oznacza słowo: "smok".

Malowaliśmy również na mleku, wykorzystując farby - zieloną i niebieską " stworzyliśmy" Naszą Czystą Planetę. Z okazji Dnia Ziemi dzieci zrobiły dobry uczynek, wybrały się na spacer do parku, aby posprzątać śmieci i odpowiednio je posegregować. Meduzy już wiedzą jak prawidłowo dbać o środowisko.