Meduzy - pierwsze dni w przedszkolu

Za nami pierwsze dni pobytu dzieci w przedszkolu po wakacjach. Dzieci chętnie i z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zorganizowanych zajęciach i zabawach. Dzięki temu miały możliwość wzbogacania swojej wiedzy, rozwijania umiejętności, zainteresowań i uzdolnień. Ogromną radość sprawiły dzieciom różnorodne działania plastyczne.

Oczekiwanym momentem każdego dnia było wyjście na plac przedszkolny. Wspólne zabawy przyczyniły się nie tylko do rozwoju sprawności ruchowej, ale także do nawiązywania przyjaźni i integracji grupy. Po wyczerpujących zabawach przychodził czas na odpoczynek przy bajeczce czytanej przez panią, bądź w nastroju muzyki relaksacyjnej. Nie ma nudy! Zawsze jest humor i dobra zabawa!