JESIEŃ W LESIE I W PARKU U DELFINKÓW

W minionym tygodniu dzieci z grupy Delfinki realizowały zajęcia o tematyce jesieni w lesie i w parku. Podczas zajęć plastycznych wykonały "Grzybka "oraz makietę "Las" z wykorzystaniem szyszek, żołędzi, liści kartonów. Poznały słowa i muzykę do piosenki "Moje ciało". Delfinki wybrały się do Brzozowego Zakątka, gdzie słuchały opowiadania "Kotorożec", poznały zabawę paluszkową "Pięć kotków".

Aktywnie uczestniczyły podczas zajęć otwartych z rodzicami przechodząc po jesiennej ścieżce sensorycznej. Malowały farbami po folii stretchowej, tworząc jesienne kompozycje. Dzieci uczestniczyły w obchodach Dnia Edukacji Narodowej na przedszkolnej sali wielofunkcyjnej, gdzie miały okazję oglądać występ artystyczny dzieci ze starszych grup.