Welonki w prehistorycznej erze dinozaurów

Kolejny tydzień w grupie Welonków był fantastyczną przygoda, podczas której nabyły wiele informacji na temat życia prehistorycznych gadów. Tydzień rozpoczęliśmy od przeniesienia się do okresu triasu, gdzie w specjalnie przygotowanym otoczeniu, dzieci pokonywały tor przeszkód, słuchając ciekawych opowieści.

W kolejnych dniach dzieci mogły brać udział w wykopaliskach, poznając pracę paleontologów, wykonywały ciekawe prace plastyczne, rozwijały swoje umiejętności wokalne oraz rytmiczne, odbyło się także spotkanie z prawdziwymi ekspertami w zakresie wiedzy o dinozaurach - Stasiem i jego tatą, panem Karolem. Na zakończenie tygodnia zajęć odbyły się eksperymenty z lodowymi jajami dinozaurów oraz zajęcia kulinarne, podczas których dzieci wykonały sałatkę z egzotycznych owoców.