Gdzie puka sztuka? Welonki już wiedzą

W tym tygodniu Welonki rozmawiali na tematy związane ze sztuka. Przenieśliśmy się do kina, teatru, muzeum i filharmonii. Rozmawialiśmy czym charakteryzują się poznane miejsca oraz jak należy się zachowywać odwiedzając takie miejsca. Poznali literę "R".  Pracowali na poznanych już cyfrach, porównywali zbiory. W tym tygodniu świętowaliśmy również Walentynki, rozmawialiśmy o przyjaźni.

Dzieci miały rozwiązać różne miłosne zagadki. Na koniec dnia pani listonosz wręczyła dzieciom Walentynki. W czwartek obchodziliśmy Dzień Kota. Dzieci poszerzyły wiedze na temat ras kotów i dzikich kotów. Dowiedziały się przeróżnych ciekawostek na temat kotów. Na sali gimnastycznej był do przejścia koci tor przeszkód.