Muszelki - mali patrioci

W grupie Muszelki dzieci utrwalały wiedzę na temat Polski. Była to idealna okazja do przypomnienia polskich symboli i barw narodowych. Dzieci wykonały godło z pomocą instrukcji daltońskiej, kodowały przy użyciu patriotycznych planszy, a także utrwaliły barwy narodowe rozklepując je na folii.

Muszelki wybrały się na spacer, podczas którego miały okazję zobaczyć pomnik Józefa Piłsudskiego. Dzieci przy okazji odwiedziły Starostwo Powiatowe, aby odebrać odblaski i przypomnieć sobie, jak ważne jest odpowiednie oświetlenie dla bezpieczeństwa na drodze. Dzieci utrwaliły swoją wiedzę poprzez mini quiz patriotyczny. Na zakończenie tygodnia, Muszelki miały okazję obejrzeć przedstawienie patriotyczne przygotowane przez Welonki oraz odśpiewać hymn narodowy.