Szczęśliwe dzieci w poszukiwaniu lata - Muszelki

Muszelki w ostatnich tygodniach obchodziły swoje święto: Dzień Dziecka. Z tej okazji Maluszki bawiły się w sali zabaw "Piotruś", wybrały się na lody do "Odlodowa" oraz miały okazję na przejażdżkę kolejką. Kolejny tydzień Muszelki poznawały różne dyscypliny sportowe. Odwiedziliśmy widownię basenową i poznaliśmy style pływackie, następnie udaliśmy się na stadion im. M Barty i dzieci mogły spróbować swoich sił, biec po prawdziwej bieżni. Okazało się, że rosną nam prawdziwi biegacze.

Na placu zabaw odbyły się zabawy rzutne "Koszykówka" trenując rzut do kosza. Podczas pracy plastycznej ćwiczyły swoje paluszki, ozdabiając piłkę nożną kulkami z plasteliny oraz malując boisko zieloną farbą. Podczas spaceru nasze Muszelki poszukiwały oznaki lata. I znalazły... przepiękne kwiaty, które są zwiastunem kolejnej pory roku, na którą tak wszyscy oczekujemy.