Rodzina

Ostatnie dwa tygodnie minęły u Muszelek pod znakiem rodziny. Dzieci przygotowywały się do przedstawienia z okazji Dnia Mamy i Taty, wykonały prezenty dla rodziców - wazon z kwiatkiem dla mamy i breloczek dla taty. Dzieci przyniosły zdjęcia swoich rodzin i bardzo chętnie opowiadały, jacy są ich rodzice. Muszelki wykonały również portrety swoich mam, używając do tego kredek i włóczki.

Rodzice byli zachwyceni zarówno pokazem artystycznym, jak i prezentami przygotowanymi przez ich dzieci. Dzień dziecka u Muszelek trwał cały tydzień. Na dzieci codziennie czekały atrakcje w przedszkolu: wyjście na salę zabaw, lody, przejażdżka kolejką, wyjście do biblioteki. Oprócz atrakcji, dzieci dowiedziały się bardzo ważnej rzeczy – poznały swoje prawa, a także dowiedziały się, że każdy z nas jest inny i wyjątkowy.