Nasze Dzieci - Muszelki

Muszelki przez tydzień świętowały Dzień Dziecka w różnych aktywnościach, jednak w prawie wszystkich królowały lody. Odwiedziły przedszkolną lodziarnię, degustowały lody w trzech smakach. Podczas zabaw matematycznych kodowały na dywanie kolory gałek lodów, wyobrażając sobie ich smaki. Zabawy sensoryczne "W lodziarni" - przeniosły dzieci do świata odkrywania wszystkich zmysłów. W parach miały okazję wykonać ulubione pucharki lodowe a także dzielić się obowiązkami.

Muszelki wybrały się również na wycieczkę do Charzyna Al pako gdzie miały bezpośredni kontakt ze zwierzętami: lamy, alpaki, konie, owieczki. Wspólnie biesiadowały przy kiełbasce z grilla a także swobodnie bawiły się na ogromnym, zielonym terenie. Nie zabrakło także rozmów na temat Praw i obowiązków Dziecka, poruszając temat na skalę globalną, uwrażliwiając na to, że niestety nie każde dziecko jest szczęśliwe. Nasze czterolatki są świadome, szczęśliwe i wspaniałe! Doskonale wiedzą jakie ważne jest dzieciństwo.