Tydzień Sportu

Muszelki uwielbiają aktywność fizyczną, dlatego tak chętnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach organizowanych w minionym tygodniu. Tydzień rozpoczęliśmy aerobikiem na świeżym powietrzu.

W kolejnych dniach dzieci  miały okazję spotkać się z zawodnikiem jujitsu i poznać kilka technik tego sportu, zobaczyć profesjonalny strój, oprócz tego dzieci uczestniczyły w spotkaniu z koszykarzami z klubu koszykarskiego Kotwica Kołobrzeg, a także w krótkim treningu z trenerem personalnym. Jakby tego było mało, dzieci wybrały się na obiekty sportowe i, ku ich ogromnej radości, trafiły na mecz koszykówki. Również podczas zajęć w sali dzieci codziennie miały do czynienia ze sportem – grały w matematyczną grę XXL oraz uczestniczyły w gimnastyce. Dzieci dowiedziały się, czym są Igrzyska Olimpijskie i że odbędą się one w tym roku. Na zajęciach plastycznych dzieci wykonały własne znicze olimpijskie. Tydzień sportu został zwieńczony zawodami na bieżni.