Miłość z CAŁEGO SERCA Muszelek...

Miniony tydzień był pełen miłości, dobroci, uśmiechu i radości. Czterolatki poznały historię związaną z Walentynkami a także uczestniczyły w projekcie Serce. Stworzyły mapę myśli na temat serca oraz miały wiele pytań dotyczących symbolu miłości. Poprzez film edukacyjny dowiedziały się, jak wygląda serce człowieka i jakie ma znaczenie dla życia.

W naszym przedszkolu działała również Poczta walentynkowa, która zebrała bardzo dużo liścików - jednak mamy wielu wielbicieli. Muszelki w ramach ogólnopolskiego projektu "Podaj dalej dobro" wyszły na spacer podczas, którego rozdały pozdrowienia spotkanym ludziom. Radość i zaskoczenie osób była niedopisania z czego dzieci bardzo się cieszyły , że mogły sprawić komuś taką radość. W zabawie matematycznej czterolatki uczyły się co pływa co tonie? Dlaczego tak jest? Oraz porównywały ciężar różnych przedmiotów właśnie na podstawie doświadczenia z wodą. Muszelki rozwijały sprawność fizyczną podczas zabawy ruchu rozwijającego wg W. Sherborn, Dzieci kształtowały umiejętność współpracy a także wzajemnego zaufania. Życzymy wszystkim wiele miłości radości, zrozumienia na każdy dzień.