Delfinki poznawały zwierzęta domowe

Przez ostatnie 2 tygodnie Delfinki brały udział w zajęciach związanych w tematyką zwierząt domowych. Słuchały opowiadania „O kotku, który szukał czarnego mleka”. Ćwiczyły z tablicą demonstracyjną - nazywały zwierzęta hodowlane w domu, przedstawione na zdjęciach, i dzieliły nazwy ich na sylaby.

Ćwiczyły umiejętności wokalne, podczas śpiewania piosenki "Popatrzcie na jamniczka". Wykonały pracę plastyczna " Jamniczek" z wykorzystaniem plasteliny i gotowych szablonów, oraz pracę " Myszka". Dzieci miały możliwość zobaczyć pieska i chomika podczas zajęć otwartych z rodzicami . Ponadto dzieci brały udział w zabawach matematycznych z okazji Dnia Misia.

Chętnie ćwiczyły na sali gimnastycznej i brały udział w zabawach ruchowych. Nasza solenizantką była Natalka, jeszcze raz życzymy sto lat i spełnienia marzeń. W ostatni dzień tygodnia aktywnie uczestniczyły podczas zabaw andrzejkowych w sali.