Wielkanocny czas u Delfinków

Są takie święta raz do roku, co budzą życie , budzą nas. Wszystko rozkwita w słońca blasku a w naszych sercach radość trwa".

Wielkanoc- czas radości i oczekiwania.

To czas wielkich przygotowań - wykonywania pisanek, pieczenia babeczek, strojenia wielkanocnych koszyczków. Taka wiosenna i świąteczna atmosfera zapanowała w naszym przedszkolu. Wspólnie z rodzicami przedszkolaki wykonywały również stroiki oraz ozdoby wielkanocne, które trafiły na nasz kiermasz. Niewątpliwie największą atrakcją była wizyta zajączka oraz kurczaczka, którzy w tajemniczy sposób zostawili na naszym placu zabaw ukryte jajka niespodzianki. W promykach wiosennego słonka każdy przedszkolak szukał słodkości. A na ćwiczeniach gimnastycznych dzieci uczestniczyły w zawodach sportowych z podziałem na chłopców i dziewczynki, które oparte były na motywie wielkanocnym. To była wspaniała zabawa oraz "zdrowa rywalizacja", która zakończyła się remisem.