Dzień Dziecka to jeden z takich dni, na który czekają wszystkie dzieci. Nasze przedszkole zorganizowało dla dzieci tydzień pełen atrakcji. Delfinki pierwszego dnia mogły zwiedzić nasze miasto Kołobrzeg, podróżując kolejką miejską najciekawszą trasą turystyczną. Następnego dnia wszyscy razem bawiliśmy się w rytm dziecięcych przebojów.

Jednak na tym Dzień Dziecka się nie skończył, przedszkolaki wybrały się jeszcze na kulki i "dmuchańce”. Następnego dnia, żeby radość dzieci trwała jak najdłużej na przedszkolnym korytarzu Delfinki mogły zatrzymać się w przedszkolnej lodziarni. Lody były pyszne, a buzie uśmiechnięte. Mamy nadzieję, że dzieci przez dłuższy czas będą wspominać te dni pełne wrażeń i zapamiętają je jako radosne.