Dzień Kropki i pożegnanie Cioci Wioli

W tym tygodniu tematem przewodnim było "Bezpieczeństwo na drodze". Przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego zachowania. Wiemy już na jakim kolorze bezpiecznie przejść przejąć przez ulicę. Nauczyliśmy się wiersza pt. "Bezpieczeństwo" jak i piosenki o "Aucie".

W tym tygodniu obchodziliśmy, również Święto Kroki. Dzieci w tym dniu były ubrane w kropki, lub kto ich nie miał wspólnie przyklejaliśmy je na bluzeczkach. Wykonaliśmy prace plastyczną w wykorzystaniem rurek po papierze toaletowym, jak i wyklejaliśmy kolorowe kropki z plasteliny.

Na koniec zostały wręczone dyplomy. Był to bardzo fajny tydzień. Odbyło się też pożegnanie naszej ukochanej Pani Wioli, która pomagała nam w pierwszym roku adaptacji w przedszkolu. Tuliła nas i pocieszała. Dziękujemy Ciociu!