Tydzień z Babcią i Dziadkiem

Ten tydzień Muszelki zaczęły od uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, podczas której zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie, a także ugościły swoich bliskich słodkim poczęstunkiem. W kolejnych dniach dzieci dwoma sposobami wykonały portrety babć i dziadków - jeden malowały kredkami, drugi wyklejały przygotowanymi materiałami.

Muszelki przyniosły do przedszkola zdjęcia swoich dziadków i opowiadały o nich. W tym tygodniu Muszelki poznały kolejną figurę geometryczną - koło. Przy użyciu klocków Dienesa układały kompozycje według własnych pomysłów. Poza tematyką tego tygodnia, dzieci miały zajęcia gimnastyczne na sali gimnastycznej - tor przeszkód i konkurencje sportowe, a także karmiły i obserwowały ptaki w pobliżu naszego przedszkola.