Muszelki świętują Karnawał

W grupie 3 latków zabawa trwała przez cały tydzień. Dzieci podczas zajęć koleżeńskich u Pani Sylwii i jej grupy "Bursztynki" zapoznał się z tematem: Co to jest karnawał? Jakie są jego tradycje? Pobawiliśmy się w zabawę paluszkową oraz w odbijanie balonów.

W środę odbył się Bal dla wszystkich grup na sali wielofunkcyjnej. Nasze Muszelki miały przepiękne przebrania a przed balem , pracowaliśmy z ilustracją , wyszukując różnicę w strojach oraz sami odtworzyliśmy zabawę: "Co się zmieniło? Śmiechu był co niemiara.

Jak Karnawał to i maski... dzieci ozdabiały różnymi materiałami plastycznymi maski karnawałowe. Na koniec tygodnia udaliśmy się na salę gimnastyczną a tam czekała na nam niespodzianka z torem przeszkód oraz magiczne zabawy na "Magicznym dywanie".