Mikołajki

Mikołajkowy tydzień obfitował w Muszelkach wieloma atrakcjami. Najważniejszą z nich było oczywiście spotkanie z Mikołajem, okazało się, że wszystkie Muszelki zasłużyły na prezenty. W naszej sali oprócz Mikołaja, pojawił się inny gość - choinka. Dzieci pięknie ją przystroiły wraz z Paniami.

Oprócz tego, dzieci podczas zajęć matematycznych zamieniły się w pomocników Mikołaja - elfy i renifery, i pomagały segregować listy. Na zajęciach plastycznych wykonały czerwone Mikołajki z rolek od papieru. Ważnym elementem tego tygodnia było zapoznanie z nożyczkami. Dzieci świetnie opanowały umiejętność posługiwania się nimi podcinając Mikołajowi brodę, W tym tygodniu ogromną atrakcją był również śnieg. Dzieci wspaniale bawiły się na dworze budując bałwany, rzucając się śnieżkami i po prostu biegając w śniegu.