W środę w Naszym Przedszkolu odbył się Dzień Sportu. W tym dniu każdy z Nas był ubrany na sportowo, a na placu przedszkolnym czekał na Nas tor przeszkód oraz goście specjalni - zawodnicy Kotwicy Kołobrzeg.

Piłkarze przeprowadzili krótką rozgrzewkę, po czym Nasi mali sportowcy mogli rozpocząć prawdziwą przygodę! Było dużo wysiłku, a przy tym mnóstwo śmiechu! W przedszkolu odbyła się również wystawa sportowa na której dzieci mogły wstawić swoje zdjęcia podczas uprawiania różnorodnych sportów, czy przynieść medale, puchary które dostały wygrywając konkurencje!

Dzień później zwiedziliśmy stadion Kotwicy Kołobrzeg, zobaczyliśmy szatnie piłkarzy oraz najróżniejsze "zakamarki". Mogliśmy się wygodnie rozsiąść na trybunach, a nawet na ławce rezerwowej! Grupa Muszelek dostała skromne podarunki, w postaci proporczyka czy szalika klubu. Już nie możemy się doczekać aż wspólnie zawiesimy w sali szalik.

To był niesamowity tydzień, już nie możemy się doczekać kolejnych przygód.