SPORTOWY TYDZIEŃ U BURSZTYNKÓW

W ostatnim tygodniu, grupa Bursztynki, zapoznała się z dyscyplinami sportowymi. Bursztynki brały udział w zawodach sportowych na przedszkolnym podwórku. Uczyły się zdrowego i aktywnego spędzania wolnego czasu, zdrowej rywalizacji według zasad "fair play" oraz kształtowały swoją sprawność ruchową. Były zaskoczone tym, że nasza Pani Wiola uprawia Taekwondo.

Pani Wiola zaprezentowała tobok, pokazała dzieciom swoje medale oraz przećwiczyła z dziećmi kilka ciosów. Przedszkolaki poznały Stadion Lekkoatletyczny im. Michała Barty , miały okazję zasiąść na trybunach oraz pobiegać po prawdziwej bieżni. Odwiedziły także pobliską siłownię. Pani Katarzyna oprowadziła dzieci oraz opowiedziała co robi się w tak niezwykłym miejscu.