Wakacje 2024

SZANOWNI RODZICE. Informuję, że w okresie wakacyjnym dyżur pełnić będzie dla dzieci z PM4 i PM 10 w miesiącu lipcu 2024r. - Przedszkole nr 10 przy ul. Okopowej w miesiącu sierpniu 2024r. - Przedszkole nr 4.

Eliza Piotrowska, autorka znanej serii książek "Ciocia Jadzia"

Raz w miesiącu MBP organizuje rodzinne spotkanie, ze znanymi i lubianymi autorami dla dzieci. Tym razem w progi biblioteki zawita Eliza Piotrowska, autorka znanej serii książek "Ciocia Jadzia". Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godz. 12.00 w Bibliotece ul. Frankowskiego 3. Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w naszych placówkach.

Międzyprzedszkolny Przegląd Twórczości Teatralnej

Dzieci z grupy "Welonki" reprezentowały nasze przedszkole podczas Międzyprzedszkolnego Przeglądu Twórczości Teatralnej, organizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Regionalnym Centrum Kultury. Mali aktorzy przedstawili bajkę narracyjną pt. "Brzydkie Kaczątko", a morał wystawionego spektaklu na długo zostanie w ich sercach. Gratulujemy dzieciom oraz paniom udanego występu na wielkiej scenie!

Wiosenne rekwizyty

Wiosenne rekwizyty? Są! Wiosenne stroje? Są! Wiosenne piosenki i okrzyki? Są! To teraz czekamy na prawdziwą wiosnę. Niestety złej pogodzie nie udało się pokrzyżować nam planów i godnie, jak co roku, powitaliśmy WIOSNĘ.

KOLOROWY TYDZIEŃ DALTOŃSKI 2024

Ogólnopolski Tydzień Daltoński Obchodziliśmy od 4 do 8 marca. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na kolorowe zajęcia. W tym roku głównym motywem przewodnim były kolorowe zajęcia sensoryczne.

Kolorowe Dni Daltońskie

W tych dniach w naszym przedszkolu obchodzimy "Kolorowe Dni Daltońskie".

Pożegnanie Pani Zimy

W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Zimy. Tego dnia dzieci zaprezentowały piosenki, wierszyki i tańce oraz wzięły udział w pokazie mody zimowej. Przedszkolaki przebrane w zimowe kreacje, miały okazję poczuć się, jak na prawdziwym czerwonym dywanie.

Zespół Regionalnego Centrum Kryzysowego

Szanowni Rodzice, każdego z nas życie stawia czasem w nieprzewidzianych, trudnych sytuacjach życiowych. Czasem ktoś z bliskich, przyjaciół, znajomych czuje się bezradny, zagubiony, przestraszony i zadaje sobie pytanie? Co mam zrobić? Gdzie zadzwonić, kogo poprosić o radę? Czy ktokolwiek może mi pomóc?

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Występ z okazji "Dnia Babci i Dziadka " zaprezentowały wszystkie grupy z naszego przedszkola. Wnuczęta recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły . Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków. Po występach dzieci zaprosiły Babcie i Dziadków do zabawy w kole i do słodkiego poczęstunku.

Na podstawie Zarządzenia Nr 13/24 Prezydenta Miasta Kołobrzeg z dnia 24 stycznia 2024 r. - Gmina Miasto Kołobrzeg rozpoczyna procedurę elektronicznej rekrutacji dzieci do przedszkoli na rok szkolny 2024/2025.