XII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA DALTOŃSKA

W miniony weekend, 24 i 25 listopada, reprezentacja naszego przedszkola uczestniczyła w XII Międzynarodowej Daltońskiej Konferencji pod hasłem: "Wolność czy samowola? w poszukiwaniu równowagi". Pierwszego dnia odbyły się wizyty studyjne oraz warsztaty w łódzkich przedszkolach daltońskich. Kolejnego dnia wysłuchałyśmy bardzo ciekawych wykładów dotyczących alternatywnych metod kształcenia w kontekście tematu wolności i samowoli.

W trakcie Konferencji został nam uroczyście wręczony Certyfikat Placówki Daltońskiej oraz szczególne wyróżnienie dla naszej Pani Dyrektor Doroty Warzocha Perła Zarządzania - Dalton Menager 2023. Spotkanie, którego organizatorem było Polskie Stowarzyszenie Dalton dostarczyło nam wielu niezapomnianych emocji oraz inspiracji do dalszej pracy.