OCEAN PRZYGÓD OFICJALNIE PLACÓWKĄ DALTOŃSKĄ

15 maja w naszym Przedszkolu mieliśmy zaszczyt gościć Prezesa Polskie Stowarzyszenie Dalton, Panią Katarzynę Dryjas. Od 01.09.2021r. Rada pedagogiczna Przedszkola Miejskiego nr 4 przy wsparciu Rady rodziców i ich akceptacji, realizowała założenia Planu daltońskiego.

Po licznych szkoleniach, wspólnych naradach i zaangażowanej pracy całej społeczności przedszkola, pozytywnie zakończyliśmy proces certyfikacji. Otrzymaliśmy Certyfikat Placówki Daltońskiej. Jesteśmy dumni, że oficjalnie staliśmy się członkami Polskiego Stowarzyszenia Dalton. Mamy ogromną motywację do pracy i pewność , że zmierzamy we właściwym kierunku, tj. wsparciu dzieci i wyposażeniu je w kompetencje, które w przyszłości zaprocentują samodzielnością, współpracą i odpowiedzialnością oraz refleksyjnym podejmowaniu decyzji. Dziękujemy Pani Katarzynie Dryjas za tak miłe spotkanie w przyjaznej atmosferze, za wsparcie i cenne rady.