Wakacje 2023!

Szanowni rodzice, informujemy, że w okresie wakacji dyżur będzie pełniło w miesiącu: Lipcu - Przedszkole nr 4 dla dzieci z PM 10, PM 4 i oddziałów przedszkolnych z SP 6, zaś w Sierpniu - Przedszkole Nr 10 dla dzieci z PM 10, PM 4 i oddziałów przedszkolnych z SP 6. Z dziećmi ze wskazanych przedszkoli pracować będzie tylko personel przedszkola dyżurującego, tj. w LIPCU z Przedszkola Miejskiego nr 4, w SIERPNIU z Przedszkola Miejskiego nr 10.

Rodzicom, którym niezbędne jest zapewnienie opieki dzieciom w w/w czasie, zobowiązani są w do złożenia wniosku w sekretariacie Przedszkola Miejskiego nr 4 w nieprzekraczalnym terminie od 4 maja, do 19 maja 2023 r.

W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI KWALIFIKOWANE BĘDĄ DZIECI RODZICÓW OBOJGA PRACUJĄCYCH ORAZ NIEZALEGAJĄCYCH Z OPŁATAMI ZA PRZEDSZKOLE.

Po rozpatrzeniu wniosków i przeliczeniu ilości miejsc, zostanie Państwu przekazana ostateczna informacja do 25 maja 2023 r. o przyjęciu dziecka na okres wakacji do wskazanej lub innej placówki. Płatność za żywienie i pobyt będzie pobierana na dotychczasowych zasadach.

dyrektor Przedszkola