XXIV Kołobrzeski Festiwal Piosenki Przedszkolnej

W dniach 21-22 marca 2023 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbył się XXIV Kołobrzeski Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Konkurs już kolejny raz został zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 3 im. M. Montessori. Pomysłodawczynią festiwalu jest pani Krystyna Świta.

W konkursie wzięły udział przedszkolaki z publicznych i niepublicznych placówek z Kołobrzegu. Zadaniem dzieci było wykonanie solowe jednej piosenki z dziecięcego repertuaru z podkładem muzycznym.

Nasze przedszkole również wzięło udział w tym festiwalu. Reprezentowali nas: Stanisław Górski -4 lata, Franciszek Adamczak- 5 lat oraz Bronisław Korowacki- 6 lat.

Z przyjemnością informujemy, że Staś otrzymał I miejsce w kategorii dzieci 4-letnich, Franio I miejsce w kategorii dzieci 5-letnich, a Bronek III miejsce w kategorii dzieci 6-letnich.

Naszym małym uzdolnionym wykonawcom bardzo serdecznie gratulujemy. Jesteśmy bardzo z Was dumni.