Obchody Dnia Niepodległości i udział w akcji "Szkoła do hymnu"

"Wszystkie dzieci, duże, małe, losy kraju znają doskonale, naszą Polskę na lat wiele, rozerwali nieprzyjaciele..." - tak śpiewały Neonki podczas uroczystego apelu. Dzieci pięknie ubrane, z własnoręcznie zrobionymi kokardami narodowymi, recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne.

Po Neonkach przyszedł czas na wzruszający występ Meduz, które wspominały żołnierzy walczących o wolną Polskę oraz zaśpiewały piękną piosenkę, ukazując tym samym miłość do naszego kraju. 10 listopada o godzinie 11:11 wszystkie przedszkolaki brały udział w akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki "Szkoła do hymnu". Wszystkie dzieci oraz pracownicy przedszkola odśpiewali nasz najpiękniejszy Hymn Narodowy - "Mazurek Dąbrowskiego".