Uroczysta inauguracja

Dnia 5 października w naszym przedszkolu uroczyście zainaugurowano nowy rok szkolny. Placówka przyjęła nazwę "Ocean Przygód" i w takim klimacie odbyła się cała uroczystość.

Spotkanie rozpoczęto powitaniem gości przez dyrektora placówki Panią Dorotę Warzocha, a wśród nich byli Senator RP Pan Janusz Gromek, Pani Prezydent Anna Mieczkowska, Zastępca Prezydenta ds. społecznych Pani Ilona Grędas - Wójtowicz, naczelnik wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Pan Romuald Kociuba, Pani kierownik Referatu Oświaty Wioletta Akier oraz dyrektorzy kołobrzeskich przedszkoli, żłobka i szkół podstawowych. Potem oddano głos dzieciom, które w krótkim programie słowno - muzycznym zabrali nas w morską podróż.

Przedstawiciele z grupy Delfinki zaprezentowali grę na instrumentach perkusyjnych w marynarskich strojach. Dziewczynki z Meduz w różowych sukienkach zatańczyły z wielką gracją do utworu "Taniec rybek w akwarium".

Dzieci z Neonków zaśpiewały po angielsku do wesołej zabawy o zwierzętach morskich. A na koniec przedstawiciele grupy Welonki złożyli życzenia gościom, pracownikom i dzieciom. Po udanym występie przedszkolaków i wciągnięciu na maszt bandery "Ocean Przygód". Pani Dyrektor podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do powstania nowoczesnej placówki.

Głos zabrali również goście, przekazując życzenia owocnej pracy dla dyrektora i pracowników, a dla dzieci ciekawych przygód, wesołych zabaw i niezapomnianych wrażeń.

Na koniec wręczono upominki dla przedszkolaków w postaci gier, puzzli i owocowych przekąsek. Goście zwiedzili również nasze nowe przedszkole.

Wszystkim bardzo się podobało. Była to udana i ważna dla nas uroczystość, w której powodzenie zaangażowali się wszyscy pracownicy. W tym miejscu bardzo im dziękujemy.