11 czerwca odwiedził nas niezwykły gość - Weronika Hały, wielokrotna medalistka Polski i Europy w tańcu oraz fitnessie gimnastyczno-akrobatycznym. Początek spotkania opierał się na przekazaniu dzieciom praktycznych informacji na temat treningów, wytrzymałości i cierpliwości.

Weronika pokazała wspaniałe puchary i medale, tłumacząc jednocześnie, że mimo przegranych, nie należy się poddawać i zaprzestawać treningom, a wręcz odwrotnie - starać się dwa razy mocniej. Podziwialiśmy również piękne stroje, najczęściej szyte na zamówienie. Następnie obejrzeliśmy pokaz umiejętności dziewczyny, a tu emocjom nie było końca. Przewroty, salta, szpagaty...

To tylko część jej niezwykłych umiejętności mamy nadzieje, że to spotkanie zainspiruje dzieci do aktywnego trybu życia.