Świętowanie Dnia Dziecka ciąg dalszy. 27 maja odbyło się spotkanie z parą klaunów "Kulki", podczas którego śmialiśmy się do łez. Dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w różnych ciekawy zabawach i żartach. Nie zabrakło również tańców.

Wesoła impreza później przeniosła się na nasz plac zabaw, gdzie uczestniczyliśmy w pokazie ogromnych, tęczowych baniek mydlanych. Zabawa była fantastyczna, każde z dzieci próbowało zbić jak najwięcej baniek balonowym mieczem. A po powrocie do sali czekała na nas kolejna niespodzianka - sala wypełniona balonami i mnóstwem smakołyków na kolorowych stołach. Cały poczęstunek przygotowali rodzice naszych kochanych przedszkolaków, włożyli mnóstwo starań, aby na twarzach dzieci gościły ogromne uśmiechy, za co serdecznie dziękujemy.

1 czerwca, by uczcić ten ważny dzień wszystkie przedszkolaki przyszły przebrane za swoje ulubione postaci z bajek, zwierzęta, stworki i inne. Również wszyscy pracownicy mieli ciekawe stroje, co wywołało u dzieci duże zdziwienie. Najpierw odbyła się dyskoteka z kolorowymi światełkami. Było mnóstwo tańców i śpiewów. Po drugim śniadaniu czekała na wszystkich kolejna niespodzianka w postaci fontanny z czekolady. Dzieci samodzielnie wykonywały owocowe szaszłyki, a następnie moczyły w pysznej czekoladzie. Uśmiechy i czekoladowe wąsy świadczyły o zadowoleniu.

W ramach odpoczynku odbył się seans "Bajek naszych rodziców" w przedszkolnym kinie "Ocean Przygód". Jak na kino przystało były bilety i popcorn. Do domu dzieci wracały z kolorowymi balonami zmęczone, ale uśmiechnięte i radosne.