Akademia Uważnego Rodzica Forum Przeciw Depresji

DRODZY RODZICE I NAUCZYCIELE! W maju 2024 rusza Akademia Uważnego Rodzica Forum Przeciw Depresji. W imieniu Centrum Usług Społecznych w Kołobrzegu, zapraszamy do udziału w nowym, autorskim projekcie bezpłatnych szkoleń dla rodziców, opiekunów, nauczycieli, grona pedagogicznego oraz wszystkich pracowników oświaty, który realizowany jest w ramach 17. edycji kampanii Forum Przeciw Depresji.

Jest to inicjatywa dedykowana tym, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat potrzeb nastolatków, doskonalić komunikację z dziećmi i dowiedzieć się, jak rozpoznawać i jak reagować na kryzysy emocjonalne młodych osób oraz gdzie szukać wsparcia i pomocy.

Spotkania I edycji będą prowadzone on-line za pośrednictwem platformy ClickMeeting Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego. IC

Prowadzącymi są 2 trenerki wykorzystujące aktywizujące metody pracy. Link do szkolenia dla zainteresowanych Rodziców i nauczycieli: https://forumprzeciwdepresji.pl/3416/w-maju-2024-rusza-akademia-uwaznego-rodzica-forum-przeciw-depresji