WALENTYNKI

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie. Również w naszym przedszkolu upłynął na wzajemnym okazywaniu sobie życzliwości, dobroci i przyjaźni. Miłym zaskoczeniem była dla nas ogromna ilość przygotowanych walentynek.

Zaskakujące jest, nasze najmłodsze Bursztynki szczerze i otwarcie okazują radość, przyjaźń i sympatię w stosunku do innych. Muszelki w ramach realizacji projektu ,,Podaj dalej dobro", rozdały piękne pozdrowienia dla wszystkich kogo spotkały podczas spaceru. U Delfinków walentynki upłynęły na zabawach matematycznych. Dzieci pracowały w zespołach ucząc się kodowania. Welonki przygotowały pyszną, owocową herbatę z suszonymi owocami w kolorze miłości. Współpracowały w parze, przenosząc zaczarowane kropelki na ilustracje serca oraz w zespołach, konstruując serca. Tworzyły krąg dobrych słów. Meduzy dziś eksperymentowały, używając różnych produktów. Efekty były zdumiewające. U naszych Neonków odbyła się serduszkowa sesja zdjęciowa.