Pożegnanie starszaków: Meduzy
16 czerwca grupa „Meduzy” świętowała zakończenie roku przedszkolnego.
Najpierw dzieci zaprosiły przedszkolaków z pozostałych grup, a grupa „Welonki” pożegnała swoich starszych kolegów i koleżanki piosenką „Weź ze sobą uśmiech” oraz pięknymi, imiennymi zakładkami do książek.
Następnie „Meduzy” wystąpiły przed rodzicami. Program artystyczny składał się z tańców, śpiewu, recytacji oraz gry na instrumentach.
Po części uroczystej wszyscy udali się na przepyszny tort oraz poczęstunek zorganizowany przez rodziców. Kolejną niespodzianką była prezentacja multimedialna zdjęć „Od Muszelek do Meduz”, pokazująca, jak nasze wspaniałe przedszkolaki zmieniały się i pracowały przez 4 lata w przedszkolu.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie, zaufanie oraz wspólne, radosne chwile w „Oceanie Przygód”.


